ایجاد تجربه های دقیق و ایمن از مسافران


یک تجربه مسافر دقیق و مطمئن – دریابید که چگونه فناوری زیرساخت های حمل و نقل عمومی را تغییر می دهد

وبینار در مورد چگونگی استفاده از فن آوری های در حال تکامل برای ایجاد کارهای هوشمندانه تر ، ایمن تر و مسافران توسط Synectics اعلام شده است.

این در سه شنبه 6 برگزار می شودشما در ماه ژوئیه ، جلسه Make Your Connection نقش مدیریت یکپارچه ، حاکمیت و راه حل های ارتباطی را ارائه می دهد که ارائه دهندگان حمل و نقل شهری را قادر می سازد خطر را کاهش دهند ، بهره وری عملیاتی را مدیریت کنند و مسافران را بهبود بخشند.

با استفاده از نمونه های واقعی و سناریوهای مبتنی بر سایت ، وبینار نشان خواهد داد که چگونه می توان امکانات یکپارچه سازی باز ، گردش کار خودکار و فناوری های مبتنی بر ابر را در یک راه حل ترکیب کرد. یک اکوسیستم واحد که ارتباط بین همکاران و ذینفعان خارجی ، از جمله پلیس و مقامات محلی را ارتقا می بخشد ، و مدیریت عملیاتی یکپارچه را از طریق یک لیوان امکان پذیر می کند.

Greg Alcorn ، مدیر فروش جهانی و موفقیت مشتری در Synectics ، اظهار داشت: “یک محیط امن تر و کارآمدتر برای مسافران و نیروی کار به یک اصل اساسی متکی است. مشارکت. با سهولت در اشتراك و دریافت امن تر اطلاعات و دریافت اطلاعات افراد و تیم ها كه برای نقش آنها حیاتی است – از شرایط نگهداری تا شرایط امنیتی زنده – شما بطور خودكار تصمیم گیری آگاهانه ، فرآیندهای بهینه شده و همکاری موثر را حفظ می كنید. شما همچنین چارچوبی ایجاد می کنید که ارتباطات بهتری را برای مسافران فراهم می کند و به آنها در تصمیم گیری بهتر درباره سفر کمک می کند.

“در این وبینار ، ما به فناوری هایی که امروز این امکان را می دهند و اینکه آنها چگونه توانایی تبدیل شبکه های حمل و نقل شهری فردا را دارند ، خواهیم پرداخت.”

جزئیات مربوط به نحوه ثبت نام در این رویداد آنلاین رایگان را می توانید در اینجا پیدا کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *