انعطاف پذیری برق در صنایع دفاعی انگلستان


پیتر سلوی ، مدیر بازاریابی در اشنایدر الکتریک ، زیرساختهای دفاعی انگلیس و چگونگی انعطاف پذیری الکتریکی را می تواند بر صنعت بررسی کند

زیرساختهای دفاعی انگلستان واقعاً بی نظیر است و از عمارت های متنوع و بزرگی تشکیل شده است ، از بنادر گرفته تا کارخانه ها. این چندین چالش مدیریتی را ایجاد می کند ، که با افزایش نیاز به کاهش هزینه ها و افزایش کارایی افزایش می یابد. همراه با تعهد وزارت دفاع مبنی بر خنثی شدن کربن تا سال 2050 (NZ50) ، چند سال آینده شاهد تغییر جهت انعطاف پذیری و ثبات خواهیم بود ، زیرا کشور به دنبال محافظت از خود در برابر تهدیدات قابل درک و پیش بینی است.

هيچ صنعتي از صنايعي كه براي يك جامعه سالم و سالم حياتي هستند ، سخت تر ضربه نخواهد خورد – يعني. مراقبت های بهداشتی ، دفاعی ، شبکه ها و امکانات ذخیره اطلاعات. در بخشهایی که بیشترین میزان خطر را دارند ، پایداری دیگر مهم نیست ، بلکه حیاتی است.

همه ما مزاحمت وقفه در خانه را درک می کنیم ، خواه خاموش شدن اینترنت باشد یا فیوز ، خاموش شدن چراغ ها. با این حال ، در برنامه های مهم ، وقفه ها منجر به از دست دادن درآمد ، خدمات نامناسب و در برخی موارد ، از دست دادن زندگی می شود. صنعت دفاعی انگلستان به یک سیستم توزیع برق هوشمند ، قابل اعتماد و کارآمد نیاز دارد که بتواند به طور فعال تمام خطرات احتمالی را کاهش داده و از آنها جلوگیری کند.

برای ایجاد یک معماری به اندازه کافی مستحکم ، ابتدا باید پایه های ثابت را که باید بر روی آن قرار بگیرد ، درک کنیم.

فاکتور گرفتن از سادگی زیرساخت ها

پیچیدگی روزافزون فناوری های دیجیتال و سیستم های الکتریکی خطرات احتمالی را افزایش می دهد. علاوه بر کشمکش در مدیریت چنین زیرساختی ، خطر وقفه ، شوک و آتش سوزی به دلیل نصب نا مناسب لوازم خانگی افزایش می یابد. مقیاس فعلی و ماهیت زیرساخت های برق وزارت دفاع ، مدیریت آن را از نظر ایمنی و کارایی به یک چالش منحصر به فرد تبدیل کرده است.

یک مسئله اصلی اطمینان از اتصال همه اجزای هوشمند صفحه توزیع است. ابزارهای متصل مدرن می توانند به شناسایی خودکار همه دستگاههای هوشمند موجود در پانل کمک کنند ، خواه با هم کار کنند و هم اینکه چگونه هرگونه افزودنی می تواند بر نصب تأثیر بگذارد. ناسازگاری نیز یک مشکل اساسی است که باعث مشکلات مدار بالقوه فاجعه بار می شود. مدیران باید برنامه هایی را انتخاب کنند که برق را قادر می سازد پیشرفت خود را به صورت دیجیتالی حفظ کند تا اطمینان حاصل شود که کار آنها در هر زمان پس از نصب قابل دسترسی و درک است.

پیشگیری بهتر از درمان است

در مورد وقفه ها ، توجه و توجه به طور معمول و به محض بروز مشکل بر روی قوانین و رویه ها متمرکز می شود. واضح است که وقفه ای که در حال وقوع است یا در حال وقوع است ، به مراتب بیشتر از مواردی است که هنوز وجود دارد و احتمالاً توجه بیشتر طرفین خارجی را به خود جلب می کند.

با این حال ، در برنامه های مهم ، پاسخ به سادگی یک گزینه نیست. وقفه در پایگاه دفاعی عواقب گسترده ، حتی تهدید کننده زندگی دارد. داشتن یک برنامه پاسخ کافی نیست – باید یک استراتژی جامع وجود داشته باشد که از جدیدترین فن آوری ها برای تشخیص پیشگیرانه و واکنش فعال استفاده کند.

تنها راه برای از بین بردن خطر ، به حداقل رساندن خسارت و بهینه سازی تولید ، تلفیق فناوری غیرفعال و فعال برای جلوگیری از حفاظت و توسعه پیشگیری از محصول اول است. یک فناوری جدید معرفی شده است که نه تنها به عنوان مانعی در برابر مشکلات الکتریکی عمل می کند ، بلکه با به روزرسانی وضعیت سفر و اندازه گیری در زمان واقعی به جلوگیری از بروز علل کمک می کند.

فرهنگ نیز نقشی اساسی دارد. تدوین و ممیزی سیاست های ایمنی در دنیای برق ، ارزیابی ریسک و آموزش ایمنی و استراتژی های کاهش بسیار مهم است و نمی توان آنها را نادیده گرفت.

پشتیبانی پیش بینی

به دلیل تأثیر آنها ، قطعی ها اغلب به عنوان نشانه های مشکلات فنی در مقیاس بزرگ مانند قطع برق یا اوج تقاضای پیش بینی نشده در نظر گرفته می شوند. در حقیقت ، بیشتر آنها ناشی از تجهیزات موجود است که زیر استاندارد کار می کنند.

بسیاری از اجزای سازنده در معرض شکستگی و خرابی قرار دارند که منجر به کاهش تدریجی کارایی املاک می شود. در حقیقت ، کاهش بودجه مالکان ساختمان ها را مجبور به مدیریت سیستم های ساختمانی با منابع کمتر می کند ، مشکلی که با گذشت زمان از کارایی سیستم های قدیمی بیشتر می شود. حتی با بودجه ، نگهداری وقت گیر است ، دشوار است و می تواند روحیه کارکنان را از بین ببرد. این مشکلات نگهداری ، همراه با هزینه های زندگی ، به یک رویکرد جدید پیش بینی کننده اشاره دارد.

دستگاه های دیجیتال متصل هوشمند به مدیران این امکان را می دهد تا تصوری از نشت زمین داشته باشند ، زمان تعمیر و نگهداری را پیش بینی کنند و به جلوگیری از بروز مشکلات قبل از بروز آنها کمک کنند. این دستگاه ها مسئول کنترل بیش از یک مکانیزم شده اند. آنها اکنون داده ها را اندازه گیری و جمع آوری کرده و توابع کنترل را ارائه می دهند. علاوه بر این ، آنها کارکنان خدمات و نگهداری را قادر می سازند تا پیش از بروز خطاها را به صورت فعال ببینند و وقفه ها را به حداقل برسانند.

در داخل شبکه برق ، هوشمندی در تجهیزات مانند قطع کننده های مدار تعبیه شده است. این قطع کننده های مدار هوشمند می توانند داده های انرژی و انرژی و همچنین اطلاعات مربوط به عملکرد ، از جمله هشدارها و هشدارها را ارائه دهند. این سخت افزار شامل قابلیت های دیجیتالی جدید ، از جمله برقراری ارتباط و اشتراک با نرم افزار تجزیه و تحلیل ساختمان ، برای ایجاد هوش بیشتر و عملی ساختن خدمات قابل پیش بینی ، تکامل یافته است.

افزایش ظرفیت

اگرچه از ظرفیت شبکه اغلب به عنوان بهره وری و بهره وری انرژی یاد می شود ، اما نقش مهمی در کاهش زمان خرابی دارد. همانطور که بحث شد ، پیچیدگی سیستم ها می تواند منجر به افزایش خطرات الکتریکی شود. برای کاهش این خطرات ، مدیران برای شناسایی دقیق مصرف انرژی و جلوگیری از آسیب رساندن به تقاضای انرژی ، به فناوری نیاز دارند.

در یک محیط رو به رشد و حساس مانند دفاع ، مدیران باید از دید کامل عملکرد شبکه برخوردار باشند و توانایی و ابزارهایی را برای بهینه سازی مداوم داشته باشند. این امر نه تنها باعث بهبود بهره وری و کاهش هزینه ها می شود بلکه به جلوگیری از ازدحام شبکه کمک می کند که منجر به تخریب و به مرور زمان و قطع شدن آن می شود.

ادغام نرم افزارهای ساختمانی برای موفقیت در معرض دید بسیار حیاتی است. با تجزیه و تحلیل اطلاعات در مورد کیفیت برق ، فقط با اتحاد همه و ساده سازی سیستم های انرژی می توان میزان مصرف انرژی و وضعیت شبکه برق را کنترل کرد. در نهایت ، هرچه اطلاعات جامع و دقیق تری قابل استخراج باشد ، فرایند تصمیم گیری بهتر می تواند از دارایی ها محافظت کند ، بهره وری عملیاتی را افزایش دهد ، از تداوم تجارت اطمینان حاصل کند و مطابقت با الزامات نظارتی را حفظ کند.

وقفه اجتناب ناپذیر نیست

در قلب سایر اصول اساسی برای مقابله با وقفه ها اتصال است. در زیرساخت های امروزی ، همه سیستم ها و راه حل ها باید به راحتی توسط یک برنامه دیجیتالی کنترل و کنترل شوند.

سطح بار ، نشتی ، مصرف برق ، کیفیت برق ، هشدارها ، هشدارها و اعلان های رویداد ستون فقرات هر استراتژی مثر است. راه حل های نوآورانه ارتباط م betweenثر بین سیستم را تضمین می کنند و اجازه می دهند ریشه های اصلی داشته باشند و برای بازگرداندن نیرو قبل از ایجاد آسیب اقدام کنند.

وقفه هرگز اجتناب ناپذیر است. در کاربردهای مهم مانند پایگاه های دفاعی ، رویکرد صحیح ، همراه با بهترین ابزارها ، قبل از اینکه فرصتی برای شروع داشته باشد ، می تواند با هر چالشی مقابله کند. از نقطه نظر فناوری ، کلید معرفی فناوری متصل به دیجیتال است ، که به مدیران اجازه می دهد تا نیازهای تعمیر و نگهداری ، ظرفیت شبکه را بهینه کرده و در نهایت از اضافه بار الکتریکی جلوگیری کنند. مدیران باید از فرهنگ گشودگی در محل استفاده کنند – هر س questionالی فرصتی برای یادگیری ، توسعه و پیشرفت است. با استفاده از فرهنگ پیشرفت ، می توان وقفه ها را قبل از وقوع متوقف کرد. این امر نه تنها باعث ایجاد یک محیط انعطاف پذیر و سازنده تر می شود ، بلکه به روشی عظیم در جهت کمک به وزارت دفاع که به طور موثر تعهدات خود را در مورد خنثی سازی کربن تا سال 2050 انجام دهد کمک خواهد کرد.

چرا توسعه پایدار برای دفاع مهم است؟

GOV.UK اظهار داشت: “فشارهای جهانی زیست محیطی ، اجتماعی و اقتصادی تهدیدی واقعی برای توانایی دفاع در تحقق اهداف استراتژیك خود است. به عنوان مثال ، تغییرات آب و هوایی ، کاهش منابع طبیعی ، کمبود آب و کمبود انرژی و منابع کاتالیزورهای بالقوه برای تشدید ناآرامی ها یا درگیری های مسلحانه هستند. این چالش ها همچنین منجر به الزامات جدید برای مردم ، زیرساخت ها و تجهیزات ما خواهد شد.

“تصویب توسعه پایدار اطمینان حاصل خواهد کرد که دفاع برای این چالش ها آماده شده است (سازگاری) و ما در وهله اول نقش خود را در کاهش شدت تهدیدات زیست محیطی ، اجتماعی یا اقتصادی برای توانایی دفاعی بازی می کنیم (تخفیف). سایر مزایای مهم توسعه پایدار برای دفاع عبارتند از:

  • اتكا less كمتر به سوخت های فسیلی در تئاتر ، میزان سوخت مورد نیاز برای انتقال به خط مقدم را كاهش می دهد. فعالیتی گران ، پرخطر و از نظر لجستیکی که می تواند تداوم عملیاتی را تضعیف کند
  • پرداختن به مسائلی مانند تأثیرات تغییرات آب و هوایی و در دسترس بودن منابع بر روی تجهیزات ، زیرساخت ها ، آموزش و برنامه ریزی های سیاسی و تطبیق و تطبیق رفتارهای ما اکنون هزینه کمتری نسبت به تلاش برای انطباق در آینده خواهد داشت.
  • استفاده کمتر از منابع طبیعی ، انرژی کمتر ، سوخت و آب کمتر و تولید ضایعات کمتر باعث صرفه جویی در هزینه های دفاعی می شود ، خصوصاً اگر برای سرمایه گذاری در تجهیزات و زیرساخت ها رویکردی با کیفیت هزینه داشته باشیم
  • اقدام پایدارتر امکان افزایش پشتیبانی دفاعی را دارد که می تواند شرایط مساعدتری برای تجارت در انگلیس ایجاد کند و همچنین می تواند به موفقیت عملیات نظامی و جذب و نگهداری کمک کمک کند.
  • در نظر گرفتن تأثیرات مربوط به تصمیمات دفاعی بر اقتصاد انگلیس می تواند به حفظ صنعت سالم انگلستان در بخشهای دفاعی و امنیتی به عنوان منبع نوآوری و تأمین کمک کند و این برای مزایای اقتصادی گسترده تر این امر از نظر تأمین شغل و حفظ مهارت است. “

برای مطلع شدن از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *