انجمن خط مقدم


SND با سیمون پیرس ، رئیس انجمن بین المللی امنیت حرفه ای (IPSA) مذاکره می کند تا درباره امنیت خط مقدم و چشم انداز آینده بحث کند

انجمن بین المللی امنیت حرفه ای (IPSA) یک انجمن عضویت برای افراد و شرکت هایی است که در بخش امنیت و آتش نشانی فعالیت می کنند.

این انجمن بیش از 60 سال پیش برای اطمینان از حرفه ای بودن در مدیریت عملیات امنیتی تأسیس شد. IPSA ، به عنوان یک سازمان حرفه ای جهانی شناخته شده و شناخته شده ، متناسب با تقاضای فزاینده ، یک سرویس بی نظیر ویژه برای صنعت / تجارت ارائه می دهد. IPSA عضویت کارمندان بخش امنیت و شرکتهایی را که خدمات یا موادی را که در ارتباط با آتش سوزی و فعالیتهای امنیتی استفاده می شوند ارائه می دهند.

هدف IPSA پشتیبانی از افسران خط مقدم جبهه و تکنسین ها با ارتقا role نقش اساسی آنها در صنعت گسترده تر و ادارات دولتی ، و همچنین ایجاد و ارتقا علم و عمل حرفه ای برای امنیت صنعتی و تجاری و کلیه عملیات و حمل و نقل کالا در ارتباط با ارتقا promoting اخلاقی است. و استانداردهای حرفه ای کار.

خریدار امنیت با سیمون پیرس ، رئیس IPSA نشسته است. سیمون پیرس یک متخصص امنیت مجاز (CSyP) است که در دسامبر 2013 – یعنی. یکی از دارندگان قبلی این گواهینامه – و از سال 2012 عضو هیئت IPSA است.

فکر می کنید بیماری همه گیر ویروس کرونا چه تاثیری بر صنعت داشته و اعضای خود را چگونه مدیریت می کنید؟

اعضای ما کارگران اصلی هستند … شما فقط باید بررسی کنید تا تأثیر آن را ببینید. این زنان و مردان کار شگفت انگیزی انجام داده اند. ما قدردانشان هستیم. به همین دلیل است که ما مدل کسب و کار خود را کاملاً تغییر داده ایم تا به متخصصان امنیتی که در خط مقدم هستند عضویت رایگان IPSA ارائه دهیم. ثابت شده است که امنیت یک سرویس فوق العاده پایدار در کل شیوع بیماری است و ما باید پس از پایان همه گیری ، این مورد را بخاطر بسپاریم. تیم های خط مقدم ما روزانه کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که مشاغل می توانند تجارت کنند و در امنیت نقش داشته باشند ، و مردم هرگز از اهمیت بیشتری برخوردار نباشند. ما باید اطمینان حاصل کنیم که با شروع دوباره فعالیتهای عادی افراد ، این مورد فراموش نمی شود.

آیا با استفاده از COVID-19 قادر به آموزش و آموزش مجازی بودید؟

در فروم Front-line ، این مسئله به یکی از س askedالاتی که مت کارت ، سیستم های امنیتی اکتیو مطرح کرده بود ، تبدیل شد. در نتیجه ، ما یک مطالعه انجام دادیم و گزارشی حاوی اطلاعات مربوط به خط مقدم تهیه کردیم. ما به اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی خود را به طور قابل توجهی گسترش داده ایم و اطمینان حاصل کرده ایم که تیم های خط مقدم تمرکز خود را حفظ می کنند و کاملاً انتظار داریم که با حذف محدودیت ها ، جلسات مجازی باقی بماند ، زیرا موفقیت و کارآیی آنها ثابت شده است.

شما به صدای عوامل امنیتی خط مقدم تبدیل شده اید ، چگونه این جنبه مهم بخش است؟

برای اولین بار ، این مورد تئوری و تحقیق نیست … ما این کار را می کنیم. خط مقدم توسط FLF (انجمن خط مقدم نشان داده می شود و آنها صدا هستند. در IPSA ما برای حرفه ای سازی و توسعه افراد در خط مقدم کار می کنیم. این کار را با گوش دادن به موارد مهم برای افرادی که واقعاً انجام می دهند انجام می دهیم) ما به آنها گوش می دهیم ، نه تئوری یا ایدئولوژی آنچه باید باشد ، بلکه چیست. ما می خواهیم به عنوان صدای خط مقدم به ما اعتماد کنیم. ما این فرصت را برای عضویت در یک انجمن تجاری مستقر با همه فراهم می کنیم مزایای حرفه ای صدور گواهینامه و استفاده از پس از اسکناس به این معنی است که شما به یک انجمن تجارت حرفه ای تعلق دارید – کاملاً آزاد در خط مقدم. برای اطمینان از همسو بودن و مرتبط بودن ما ، رئیس FLF ، که یک افسر امنیتی خط مقدم است ، بخشی از هیئت مدیره IPSA است. این تفاوت واقعی با IPSA است.

یکی از بزرگترین روندهایی که امروز می بینید چیست؟

ما گرایش به سمت فناوری را می بینیم ، اما نقش انسان هرگز نمی تواند به طور کامل جایگزین شود. بله ، این صنعت می تواند کارآمدتر شده و از فناوری استفاده کند و در عوض نقش تیم های خط مقدم تکنیکی و متنوع تر می شود. این فقط می تواند مثبت تلقی شود.

به نظر شما بزرگترین چالش صنعت امنیت چیست؟

نقش امنیت جسمی به عنوان مهارت کم و حقوق کم درک می شود. واقعیت این است که این نقش ها در نقش های اساسی و بسیار ماهرانه ای وجود دارند که به مهارت های مختلفی از جمله حل مسئله ، مدیریت تعارض ، تعامل با مشتری ، خدمات به مشتری و دانش فنی نیاز دارند. حق الزحمه باید منعکس کننده پاسخگویی باشد و IPSA با ذینفعان و تصمیم گیرندگان درگیر می شود تا اطمینان حاصل کند که تیم های خط اول به درستی شناخته شده و پاداش می گیرند.

مزایای عضویت چیست؟

با پیوستن به IPSA ، تعهد خود را برای حرفه ای سازی بخش ، مطابقت با استانداردهای مورد انتظار و به تصویر کشیدن صنعت به روشی حرفه ای تأیید می کنید. به عنوان یک عضو IPSA ، شما به متخصصان صنعت دسترسی دارید که می توانند شما را در حرفه خود راهنمایی و آموزش دهند ، و از طریق برنامه ما می توانید توافق کنید که دیگران را در صنعت راهنمایی کنید. در داخل برنامه شما همچنین با اخبار امنیتی از سراسر جهان به روز می شوید و به پیشنهادات و مطالب آموزشی دسترسی دارید

با راه اندازی یک برنامه جدید ، این به نفع اعضای شما است؟

برای اولین بار ، کارگران خط مقدم که به دلیل هزینه ها ممکن است از عضویت در یک انجمن صنفی منع شوند ، اکنون می توانند به صورت رایگان به IPSA بپیوندند. با تشکر از خط مقدم برای خدمات خود در طول همه گیر. با استفاده از برنامه IPSA در جیب خود ، کارگر خط مقدم قادر خواهد بود با احساسات خود ارتباط برقرار کند و هر روز از رفاه حال آنها آگاه باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *