امنیت کامل با دوربین امنیتی کینگ


امنیت کامل با دوربین امنیتی کینگ

هدف شماره یک دوربین امنیتی کینگ این است که با استفاده از بهترین فناوری در تجارت ، به مکان خود در دستیابی به امنیت کامل و کامل کمک کنید! داشتن یک تنظیم امنیتی کامل جنبه های بسیاری دارد که واقعاً مکمل تصویر است و هیچ نقص امنیتی ندارد. زندگی پر از شگفتی است و اگرچه نمی توانیم هرکدام از آنها را برنامه ریزی کنیم ، اما حداقل می توانیم آنچه را که می توانیم انجام دهیم تا از امنیت و امنیت خانه ها ، مشاغل ، ارزش ها ، همکاران و عزیزان خود اطمینان حاصل کنیم! بنابراین هنگامی که Security Camera King در مورد “امنیت کامل صحبت می کند ، منظور ما در واقع این ایده است که برای هر نقص یا نقصی که یک لایه برای محافظت از شما دارد ، لایه دیگری برای کاهش یا حذف آن وجود دارد. به طور خلاصه ، منظور ما از بسیاری از فناوری های امنیتی است که با هم کار می کنند و یک سیستم امنیتی منسجم واحد تشکیل می دهند.

Security Camera King خرده فروش برجسته سیستم های امنیتی و کنترل دسترسی در ایالات متحده است و ما می دانیم که برای حفظ امنیت مکان شما به چه فناوری هایی نیاز است! فن آوری های بسیاری وجود دارد که می تواند به شما در رسیدن به این هدف کمک کند. ما در مورد پوشیدن و چگونگی کمک SCK به شما کمک خواهیم کرد و همچنین اینکه علاوه بر به حداکثر رساندن امنیت ، می توانید چه کاری انجام دهید! امنیت کامل تنها با استفاده از تمام این اجزای مختلف به طور همزمان ، نه فقط یکی یا دیگری حاصل می شود. همه این نوع فناوری ها که با هم کار می کنند به ایجاد امنیت کامل برای مکان شما کمک می کنند.

نظارت تصویری و دوربین ها
دوربین مدار بسته اختصاری است که به معنی تلویزیون حلقه بسته است. دوربین مداربسته ترکیبی از دوربین ها و ضبط کننده ها مانند ضبط کننده های دیجیتال ویدئو و / یا ضبط کننده های فیلم شبکه (DVR و NVRS) است. NVR ها از دوربین های مبتنی بر IP یا “شبکه” استفاده می کنند ، در حالی که DVR ها می توانند از دوربین های دیجیتال مبتنی بر COAX استفاده کنند. نظارت تصویری به چند دلیل مهم است. اولین مورد ، توانایی داشتن مدارکی برای اثبات گناه در اثر تصادفات یا فعالیت مجرمانه است. مورد دوم نظارت مستقیم بر وقایع است تا کارکنان به عنوان محافظ امنیتی بتوانند در زمان واقعی نسبت به اتفاقی که رخ می دهد واکنش نشان دهند. اگرچه هدف اصلی آن نیست ، اما دوربین مدار بسته تمایل به بازدارندگی نیز دارد. دلیل این امر این است که افرادی که قصد ارتکاب مجرمانه را دارند ، در صورت مشاهده نصب یک سیستم نظارت تصویری ، اغلب از آنها خواسته می شود. دوربین مداربسته هم یک راه حل امنیتی فعال و هم واکنش پذیر است.

کنترل دسترسی
کنترل دسترسی دستگاه های موجود در محل را کنترل می کند که چه کسی می تواند یا نمی تواند از درها یا دروازه های مختلف مکان وارد یا خارج شود. با استفاده از ترکیبی از مگلاک ، درب ، صفحه کلید ، خواننده و فناوری رایانه ، مدیریت تسهیلات می تواند کارمندان و مهمانان را برای دسترسی و کنترل دقیق اینکه چه کسی ، چه زمانی ، چگونه و از کدام نقاط دسترسی استفاده می کند ، ثبت نام کند.

ضدعفونی کننده ها و هشدارها نیز مهم هستند!
در حالی که ما تجهیزات مورد نیاز برای محافظت از شما را به همراه داریم ، توجه داشته باشید که جنبه های امنیتی دیگری نیز وجود دارد که می خواهید آنها را در نظر بگیرید. علاوه بر تجهیزاتی که می توانیم به شما ارائه دهیم ، مهم است که گزینه های زیر را نیز در دسترس داشته باشید ، زیرا آنها فقط می توانند به فناوری ما در محافظت از شما کمک کنند!

نصب یک سیستم هشدار در محل و تحت نظارت یک شرکت معتبر نظارت بر زنگ خطر را در نظر بگیرید. این سیستم ها در صورت ورود غیرمجاز یا سرقت به شما یا مقامات اطلاع می دهند. آنها همچنین می توانند سارقان یا مجرمان را از اقدام به سرقت منصرف کنند ، زیرا آژیر هشدار به عنوان یک عامل بازدارنده برای ترساندن افراد متجاوز طراحی شده است.

علاوه بر این ، برای تجارت ، احتمالاً مایل هستید افسران امنیتی در محل داشته باشید. این نگهبانان مجاز و آموزش دیده می توانند به شرایط موجود پاسخ دهند و در عملیات ورود / خروج پرسنل مجاز کمک کنند. امنیت اغلب مجهز به روشهای غیر کشنده برای کنترل مجرمان خشن است و حتی ممکن است برای حمل سلاح های مخفی در برخی از ایالت ها / شهرستانها آموزش دیده و مجوز داشته باشد.

با این حال ، حتی با داشتن مزایای سیستم هشدار و پرسنل امنیتی در محل ، شما هنوز هم برای دستیابی به امنیت کامل به سایر ملفه ها نیاز دارید. امنیت نمی تواند همزمان در بیش از یک مکان باشد و اجاره و استخدام آن گران است. همیشه نمی توان برای انجام وظیفه خود به سیستم های هشدار اعتماد کرد و اغلب برای پاسخگویی به موقع به یک حادثه ، شما و پلیس را خیلی دیر مطلع می کنید.

این دو گزینه اولین لایه محافظتی محسوب می شوند اما برای دستیابی به امنیت کامل به لایه دوم و سوم نیاز دارید. موارد دیگری که در مورد آنها صحبت می کنیم سیستم های نظارت تصویری و کنترل دسترسی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فن آوری هایی که ما حمل می کنیم و اینکه چگونه می توانند از موقعیت شما بهره مند شوند ، خواه کسب و کار یا محل اقامت داشته باشید ، ادامه مطلب را بخوانید

از اینکه امروز مقاله ما درباره امنیت کامل در خانه یا محل کار خود را مطالعه کردید متشکریم. اگر در مورد محصولاتی که ما ارائه می دهیم ، اینکه چه خدماتی ارائه می دهیم یا با سخت افزار شما سازگار است ، س questionsالی دارید ، دریغ نکنید با یکی از متخصصین فروش بسیار واجد شرایط ما تماس بگیرید! این عدد 561-288-5258 است! تا دفعه بعد ، در امان باشید!

مرتبط: تفاوت DVR با NVR چیست؟
مرتبط: تفاوت H264 با H265 چیست؟

مرتبط: دوربین های امنیتی IP PTZ – همه آنچه باید بدانید
مرتبط: قطعنامه و چرا مهم است؟
مرتبط: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را در فیسبوک پیدا کنید توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *