اصطلاحات نظارت تصویری ادامه دارد – 5 اصطلاح


اصطلاحات نظارت تصویری ادامه دارد – 5 اصطلاح.

سلام به همه ، ما با مقاله دیگری در مورد اصطلاحات دوربین مدار بسته برگشتیم ، ما 5 اصطلاح اصطلاحات دیگر را از صنعت دوربین مدار بسته به شما ارائه خواهیم کرد. چندین آنها را با هم متراکم نکنید! فراموش نکنید که دو مقاله آخر ما را در این مورد بررسی کنید. امروز برخی از مناسب ترین و شرایط عمومی دوربین مدار بسته را بررسی خواهیم کرد. هدف ارائه بینش برای کسانی است که ممکن است تازه وارد باشند و تازه کردن افرادی که به حوزه دوربین مدار بسته وارد و خارج شده اند.

-DVR-

یکی از قدیمی ترین موارد موجود در لیست اصطلاحات دوربین مدار بسته امروزی ، DVR است. DVR مخفف Digital Video Recorder است و متداول ترین نوع ضبط کننده ای است که در حال حاضر برای نظارت تصویری در سراسر جهان نصب شده است. DVR در درجه اول با دوربین های COAX کار می کند ، اصطلاحی که ما در یکی از مقاله های قبلی خود در مورد اصطلاحات دوربین مدار بسته به آن پرداختیم. این دوربین ها داده های ویدئویی خود را مستقیماً از طریق کابل COAX به DVR منتقل می کنند. سپس DVR رمزگذاری کرده و روی دیسک سخت واقع در DVR می نویسد. بیشتر DVR های مدرن می توانند از چندین نوع سیگنال ویدئویی استفاده کنند و حتی می توانند برخی از دوربین های IP را در همان شبکه بپذیرند.

-NVR-

NVR ها فوق العاده جدید نیستند ، اما در مقایسه با DVR ها فناوری بسیار جدیدتری در دنیای نظارت تصویری هستند. مانند DVR ، NVR نوعی ضبط کننده است ، اما از نظر تفاوت در ضبط فیلم شبکه است. NVR یکی از عناصر CCTV Terminpoly در لیست خود است که با گذشت زمان چیزهای بیشتری در مورد آن خواهید شنید. اگرچه هنوز DVR ها معمول تر هستند ، اما بهترین و پیشرفته ترین ویژگی های تحلیلی برای NVR ها و دوربین های IP در دسترس است. برخلاف DVR ها که از دوربین های COAX استفاده می کنند اما اغلب می توانند دوربین های IP را نیز بپذیرند ، NVR ها فقط با دوربین های IP کار می کنند.

-جریان اصلی-

وقتی ضبط کننده از دوربین شما اطلاعات دریافت می کند ، می تواند کارهای زیادی انجام دهد. یکی از رایج ترین عناصر اصطلاحی برای نظارت تصویری که از ما س askedال می شود ، جریان اصلی است. جریان اصلی یکی از جریان های ضبط / مشاهده است که ضبط کننده شما می تواند روی ورودی فیلم از دوربین های شما اعمال کند. جریان اصلی به گونه ای طراحی شده است که بهترین برنامه نویسی ممکن از دوربین های شما را در سایت انجام می دهد. هنگامی که فیلم خود را روی دیسک سخت ضبط می کنید ، جریان اصلی توسط DVR یا NVR روی آن دیسک ضبط می شود. به طور کلی ، هرچه می خواهید رزولوشن ضبط شده شما در مشخصات دوربین شما باشد ، می خواهید این را در تنظیمات MainStream تنظیم کنید. همچنین می توان جریان اصلی را از طریق پخش مستقیم مشاهده کرد ، اما اغلب این کار باید با بزرگنمایی پنجره دوربین یا درخواست دستی آن از طریق نرم افزاری مانند Elite Smart PSS انجام شود.

-جریان جریان-

وقتی داده را از ضبط کننده خود به صورت محلی یا از طریق شبکه منتقل می کنید ، پهنای باند موجود در شبکه و / یا اتصال به اینترنت ارائه شده توسط ISP برای مشاهده از راه دور مصرف می شود. علاوه بر این ، حتی از نمایشگر محلی DVR یا NVR شما ، نمایش زنده دوربین به کار رمزگذاری / رمزگشایی نیاز دارد. میزان پهنای باند استفاده شده مستقیماً به میزان بیت و وضوح سیستم دوربین مربوط می شود. از آنجا که جریان اصلی شما به بالاترین کیفیت مورد نظر شما تنظیم می شود ، بهتر است زیر جریان خود را فعال کنید و روی وضوح و میزان بیت ریت بسیار پایین تری تنظیم کنید. این از پهنای باند یا داده بسیار کمتری استفاده می کند و بار کمتری روی ضبط کننده ثبت می شود وقتی همه دوربین ها با هم مشاهده می شوند یا در یک گوشی هوشمند تا تصاویر آنها کوچکتر شود. حداکثر 2.4 گیگاهرتز را مشاهده نخواهید کرد. تفاوت بصری در این اندازه و داده ها را ذخیره خواهید کرد.

-IR-

IR آخرین حرف ما برای امروز در لیست اصطلاحات دوربین مدار بسته است. IR مخفف Light Infrared (نور مادون قرمز) است و تقریباً بخشی از تقریباً همه دوربین های موجود است. جدا از چند دوربین ساخته شده بدون آن ، معمولاً برای اهداف خاص ، نور مادون قرمز بخشی بسیار ضروری و بسیار رایج در نظارت تصویری است. هنگامی که برای بیرون انداختن نور به منابع نور طبیعی بسیار تاریک است ، دوربین شما می تواند یک پرتو IR را تابانده و منطقه را با طول موج نوری که برای چشم انسان قابل مشاهده نیست ، روشن کند. برای گرفتن تصاویر IR ، دوربین باید تک رنگ باشد ، به این معنی که تصویر سیاه و سفید خواهد بود.

از اینکه امروز در مورد 5 اصطلاح رایج نظارت تصویری صحبت کردیم متشکریم که امروز به ما پیوستید! خوب ، به زودی مقالات بیشتر اصطلاحات را در اینجا قرار دهید ، در ادامه با ما همراه باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد برخی از این ایده ها به پیوندهای اضافی مراجعه کنید! برای هر گونه سوال در مورد سازگاری محصول ، در دسترس بودن یا سایر اطلاعات ، دریغ نکنید با Sales Pro تماس بگیرید 561-288-5258 . فراموش نکنید که برای آموزشهای بیشتر و اطلاعات مربوط به نظارت تصویری ، در کانال YouTube ما مشترک شوید. تا دفعه بعد ، در امان باشید!

متصل: تفاوت DVR با NVR چیست؟

متصل: تفاوت H264 و H265 چیست؟

متصل: دوربین های امنیتی IP PTZ – هر آنچه لازم است بدانید

متصل: قطعنامه و چرا مهم است؟

متصل: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را پیدا کنید در: فیس بوک | توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *