اصطلاحات امنیتی از SCK – دوربین امنیتی کینگ


اصطلاحات امنیتی از SCK

سلام به همه ، اصطلاحات امنیتی زیادی وجود دارد و گاهی اوقات میزان اطلاعات می تواند دلهره آور باشد! نظارت تصویری این ، COAX است که ، دسترسی را کنترل کنید و شبکه را در آن قرار دهید ، همه اینها به چه معناست؟ ارتباط همه این مفاهیم چگونه است و آیا شناختن همه آنها مهم است؟ خوب ، پاسخ کوتاه به این مسئله این است که هرچه اطلاعات بیشتری درباره چیزی داشته باشید ، در نزدیک شدن به حوزه ای که دانش بخشی از آن است ، انعطاف بیشتری خواهید داشت. اگر می خواهید از فناوری امنیتی استفاده کنید یا با آن کار کنید ، دانستن اینکه قسمت عمده ای از اصطلاحات امنیتی چیست و معنی این اصطلاحات چیست می تواند برای شما بسیار مفید باشد. امروز برخی از اصطلاحات جامع تر – دسته های بزرگ – را بررسی خواهیم کرد. ما اصطلاحات کوچکتر را در این دسته ها تقسیم خواهیم کرد و هدف این است که سعی کنیم درک خاص تری ارائه دهیم یا حداقل مقدمه ای در مورد هر یک از این اصطلاحات و نحوه ارتباط آنها با یکدیگر ارائه دهیم.

اول ، قبل از اینکه ما غواصی کنیم ، درک کنید که همه این ایده ها از یک طریق کلیدی بهم پیوسته اند – امنیت ؛ و این در واقع اولین اصطلاحات امنیتی ما است!

امنیت – امنیت ایده انتزاعی است که شخص (اشخاص) و دارایی آنها از خطر و فعالیتهای مخرب در امان هستند. ما در Security camera king فناوری های مختلفی را ارائه می دهیم که با هم کار می کنند تا امنیت را در هر مکان مشخص تضمین کنند. بسیاری از فناوری ها هستند که می توانند این کار را انجام دهند و آنها می توانند آن را به روش های مختلف ، هم فعالانه و هم واکنش پذیر انجام دهند.

فعالانه در برابر واکنشی – امنیت را می توان به دو نوع راه حل فعال و واکنشی تقسیم کرد. راه حل های امنیتی پیشگیرانه برای جلوگیری یا جلوگیری از اقدام به فعالیت های مجرمانه مانند نقض قانون ، تخریب و سرقت طراحی شده اند. راه حل های پاسخگویی برای ارائه پشتیبانی در صورت بروز یکی از این شرایط منفی ، علیرغم اقدامات پیشگیرانه ، طراحی شده اند. فناوری های مختلفی که ما حمل می کنیم در یک یا هر دو دسته قرار می گیرند. برای امنیت کامل به هر دو نوع راه حل نیاز است

نظارت تصویری- Closed Circuit Television نام انواع مختلفی از م technologyلفه های فناوری است که با هم همکاری می کنند تا یک راه حل امنیتی واکنش پذیر ، با برخی از ویژگی های امنیتی فعال ارائه دهند. دوربین مداربسته معمولاً متشکل از یک سری دوربین های نظارتی است که از طریق شبکه یا کابل COAX به یک ضبط کننده دوربین مداربسته متصل می شوند. این دوربین ها فیلم هایی را ضبط می کنند و همزمان آن را برای کسانی که به سیستم دوربین مدار بسته دسترسی دارند ضبط و نمایش می دهند. نظارت تصویری یک راه حل اصلی واکنشی است ، زیرا هدف اصلی آن تهیه ویدئوی ضبط شده و / یا شواهد صوتی یک واقعه پس از واقعیت است. با این حال ، دوربین مدار بسته دارای برخی عناصر فعال است. به عنوان مثال ، از نظر آماری نشان داده شده است كه مجرمان در صورت مشاهده سیستم نظارت تصویری در صحنه ، اقدامات سو less كمتری را دنبال می كنند ، كه نشان می دهد نظارت تصویری به عنوان یك عامل بازدارنده مثر است. علاوه بر این ، پرسنل امنیتی در محل و از راه دور که فیلم های زنده را کنترل می کنند می توانند تا حد امکان به وقایع واکنش نشان دهند تا از بروز یک مشکل احتمالی جلوگیری کنند یا از بدتر شدن آن جلوگیری کنند.

  • DVR – ضبط کننده فیلم دیجیتال برای استفاده با دوربین های COAX.
  • کابل و دوربین های COAX– کابل کواکسیال برای انتقال سیگنال تصویری از دوربین های COAX که از این نوع کابل استفاده می کنند استفاده می شود.
  • NVR – ضبط کننده فیلم شبکه برای استفاده با دوربین های IP یا “شبکه”.
  • دوربین های شبکه IP – دوربین هایی که داده های صوتی / تصویری خود را از طریق شبکه رایانه ای و کابل اترنت منتقل می کنند. این می تواند مستقیماً به NVR یا از طریق یک شبکه محلی باشد. آنها اغلب قدرت خود را از طریق اترنت با استفاده از POE بدست می آورند
  • کابل اترنت – عمدتا به صورت cat5e و Cat6 در دسترس است که برای اتصال دستگاه های شبکه به شبکه و انتقال / ارسال داده استفاده می شود. همچنین می تواند برق را به دوربین های POE ارسال کند
  • POE – قدرت از طریق اترنت – توانایی ارسال نیرو به دستگاهها از طریق همان کابل اترنت ، مدیریت داده های آنها ، امکان راه حل یک کابل واحد.

کنترل دسترسی – کنترل دسترسی یک راه حل امنیتی بسیار فعال است. کنترل دسترسی یک سیستم از اجزا است ، همانطور که دوربین مداربسته یک سیستم از اجزای سازنده است. با کنترل دسترسی ، انواع مختلفی از دستگاه های قفل الکترونیکی در نقاط مختلف ورودی-خروجی در یک مرکز داده شده نصب می شوند. آنها به ایستگاه کنترل مرکزی بسته می شوند. سپس این ایستگاه به یک سری خواننده متصل می شود که به کسانی که دارای اعتبار مناسب و / یا دستگاه های کلیدی هستند اجازه می دهد تا در بازه های زمانی مشخص شده توسط اپراتور سیستم وارد یا خارج شوند. این اقدام پیشگیرانه است زیرا از ورود حتی به مکانی از افرادی که دسترسی ندارند جلوگیری می کند.

از اینکه امروز در مورد اصطلاحات Secruity صحبت کردیم ، از اینکه امروز به ما پیوستید متشکریم! خوب ، به زودی مقالات بیشتر اصطلاحات را در اینجا قرار دهید ، در ادامه با ما همراه باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد برخی از این ایده ها به پیوندهای اضافی مراجعه کنید! برای هر گونه سوال در مورد سازگاری محصول ، در دسترس بودن یا سایر اطلاعات ، دریغ نکنید با Sales Pro تماس بگیرید 561-288-5258 . فراموش نکنید که برای آموزشهای بیشتر و اطلاعات مربوط به نظارت تصویری ، در کانال YouTube ما مشترک شوید. تا دفعه بعد ، در امان باشید!

متصل: تفاوت DVR با NVR چیست؟

متصل: تفاوت H264 و H265 چیست؟

متصل: دوربین های امنیتی IP PTZ – هر آنچه لازم است بدانید

متصل: قطعنامه و چرا مهم است؟

متصل: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را در اینجا پیدا کنید: فیس بوک | توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *