اسپدی برای حمایت از گشایش صنعت 1.6 میلیون پوند سرمایه گذاری کرده است


ارائه دهنده تجهیزات و خدمات Speedy در حال سرمایه گذاری 1.6 میلیون پوند در تجهیزات جدید شمشیربازی و حفاظت از زمین برای حمایت از صنعت رویداد است زیرا قصد دارد مطابق با نقشه راه دولتها پس از محاصره مجدداً بازگشایی شود.

با سرمایه گذاری ، Speedy 90،000 واحد دیگر از پانل های حصار و تشک های محافظ خاک را از 200 مرکز خدمات خود در انگلیس ساخته و محصولات منتخب را برای خدمات تحویل چهار ساعته ملی واجد شرایط کرد.

بخش غیر مکانیکی Speedy در تجهیزات مربوط به رویدادهای بزرگ تخصص دارد و این شرکت به طور معمول سالانه 300000 صفحه برای جشنواره های موسیقی و رویدادهای ورزشی اجاره می کند. محبوب ترین محصولات تجاری ، حفاظت از زمین ، نرده ها و موانع را در بر می گیرد و همچنین شامل یک سیستم محافظت از صدا است که آلودگی صوتی را برای مناطق مسکونی اطراف حوادث کاهش می دهد.

لیزا بلیک ، مدیر گروه Speedy ، گفت: “این سرمایه گذاری تضمین می كند كه ما می توانیم تقاضای تجهیزات غیر مكانیكی را ادامه دهیم ، كه با شروع مجدد آن مطابق با دولت ، نقش مهمی در حمایت از صنعت رویداد بازی می كند. نقشه راه برای کاهش محدودیت ها.

“طی شش سال گذشته ، تیم رویدادهای ما ، به رهبری مدیر غیر مکانیکی گری اولمارک ، تجهیزات امنیتی و ایمنی را برای جمعیت و کنترل محیط جشنواره های مهم در انگلستان ، و همچنین بسیاری از بخش های دیگر فراهم کرده است – و ما افتخار می کند که ما از تجربیات خود و سبد محصولات تاسیس شده برای پشتیبانی از سازمانهای خط مقدم در مبارزه با این همه گیری استفاده می کنیم. “

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *