از کارشناس بپرسید: کشف مزایای رادار


دکتر اوا ماریا بوکرکر ، رئیس مدیریت محصول ، InnoSenT منحصراً با خریدار امنیت در مورد پیچیدگی های فناوری رادار صحبت می کند

از آنجا که مدیریت محصول در InnoSenT در سال 2018 تاسیس شد ، دکتر اوا ماریا بوکرکر نقش مهمی در شرکت دارد. او شخص تماس پروژه های ابتکاری در زمینه سنسورهای رادار صنعتی است و بر توسعه محصول اصرار دارد. این رابط بین بازار و تحقیق و توسعه است. این مشکلات مشتری را حل نکرده ، روندها را ردیابی می کند و با هماهنگی کارشناسان رادار مشخصات مورد نیاز برای نوآوری محصول را تعیین می کند.

او صمیمانه علاقه مند به شناسایی و رفع نیازهای مشتری است. وی با تجربه علمی قوی خود به عنوان دکتر علوم طبیعی ، برای جمع آوری و اتصال اطلاعات ، باز ماندن و انطباق پذیری و یافتن راه حل های خلاقانه و نوآورانه آموزش دید. تلاش برای یک رویکرد استراتژیک. وی به عنوان رئیس مدیریت محصول ، اکنون در حال تجدید نظر در مورد فناوری رادار برای زمینه های کاربردی رو به گسترش است. این استراتژی های محصول آینده را تعریف می کند و نمونه کارهای فعلی را با نیازهای مشتری و منافع بازار هماهنگ می کند.

مزایای فناوری رادار چیست؟

مانند هر فناوری دیگر ، رادار دارای نقاط ضعف و قوت است. مزایای فن آوری رادار عبارتند از:

  • مقاومت بالا در شرایط سخت – بنابراین می توان از رادار در داخل و خارج استفاده کرد
  • توانایی اندازه گیری چندین پارامتر (سرعت ، فاصله ، زاویه رسیدن ، قدرت سیگنال) – بنابراین می توان از رادار برای برنامه های مختلف از اندازه گیری سطح استفاده کرد ، جایی که فقط فاصله تا پایه تا سناریوهای پیچیده مانند کنترل محل اتصال ، جایی که کلاس از وسیله نقلیه ، مکان و مسیر بسیاری از کاربران جاده تعیین می شود
  • رادار به برخی مواد نفوذ می کند و بنابراین سنسورها می توانند در پشت پوشش ها پنهان شوند – این یک مزیت است که عوامل خرابکاری یا طراحی در کاربرد نقش دارند
  • رادار یک فناوری غیر تماسی است – این مزیت در هر کاربردی است که جنبه های بهداشتی مهم باشد

ممکن است کمی درباره نحوه کار رادار توضیح دهید؟

دستگاه های راداری با استفاده از امواج الکترومغناطیسی اشیا in را در میدان دید خود قرار می دهند. آنتن رادار فعالانه سیگنالی را ارسال می کند که با سرعت نور در یک جهت خاص حرکت می کند. به محض برخورد سیگنال با جسم ، موج رادار منعکس شده و مقداری از انرژی به عقب برمی گردد. اگر فاصله آنتن و جسم تغییر کند ، آنتن گیرنده متوجه تغییر فرکانس به نام تغییر داپلر می شود. اندازه تفاوت بین سیگنال رادار ارسالی و دریافتی و زمان حرکت اطلاعاتی راجع به سرعت و فاصله تا جسم فراهم می کند.

از رادار می توان برای بسیاری از صنایع مختلف استفاده کرد ، محبوب ترین کدام است و چرا؟

رادار یک فناوری ثابت در کاربردهایی مانند باز کردن درب ، کنترل پله برقی ، علائم سرعت و آشکارسازهای حرکت است. این فناوری بدون تماس را ارائه می دهد ، تمام داده های مورد نیاز برای حل این برنامه ها را فراهم می کند و در شرایط بیرون کار می کند.

برنامه های امنیتی در صورت لزوم از ردیاب های حرکتی راداری ساده یا سنسورهای پیچیده تر رادار برای تعیین مکان و ردیابی افراد استفاده می کنند.

ادغام با فناوری دوم محبوبیت روزافزونی پیدا می کند. رادار مزایایی را ارائه می دهد که به ویژه سنسورها و دوربین های PIR را تکمیل می کند. بنابراین ، سنتز امکان جدیدی از جمله تمرکز دوربین روی جسم را با استفاده از اطلاعات فاصله رادار یا جبران عملکرد ضعیف PIR در هنگام حرکت جسم به سمت سنسور فراهم می کند – رادار به ویژه در تشخیص حرکت به سمت سنسور مهارت دارد.

عمودی که برای رادارها اهمیت فزاینده ای پیدا می کند ، حوزه وسیع رباتیک است. تقاضا برای سنسورها برای تسهیل رانندگی خودکار و افزایش ایمنی دستگاه در این صنعت در حال افزایش است.

چگونه Covid-19 نیاز به محافظت از محیط را افزایش داده است ، به ویژه در سایتهایی که امنیت از راه دور انجام می شود؟

Covid-19 چالش های جدید زیادی را در محیط شخصی و کاری ما به ما ارائه می دهد. تغییرات ناشی از همه گیری ، به راه حل های فنی کاملاً جدیدی مانند سنسورهای بدون تماس احتیاج دارد که توسعه آنها اکنون در حال شتاب گرفتن است.

به دلیل اقدامات همه گیر ، بسیاری از افراد از خانه کار می کنند. ساختمانهای اداری یا محلهای شرکت رها شده اند و این مربوط به پرسنل امنیتی است که فقط دارای کمترین نیرو هستند. بنابراین منطقی به نظر می رسد که تقاضا برای محافظت از محیط افزایش می یابد. البته اگر کسی وضعیت را در محل بررسی نکند یا از راه دور ویدیوی زنده را کنترل نکند ، این فناوری باید بسیار قابل اعتماد باشد.

ما فرض می کنیم که این امر علاقه به سیستم های پیشرفته را بسیار افزایش می دهد و نوآوری را تشویق می کند. اما همچنین به دلیل افزایش استفاده ، انتظار می رود که انواع محصولات محافظ محیطی نیز افزایش یابد. هر مکان نیازهای متفاوتی دارد و مشتریان می خواهند برای انواع مختلفی از برنامه ها ، یک راه حل کامل امنیتی داشته باشند. برای افزایش کارایی و کاهش هشدارهای دروغین ، سفارشی سازی و دامنه های مختلف مورد نیاز است.

چه نوع داده ای را می توان به ویژه از حسگرهای رادار جمع آوری کرد؟

با استفاده از رادار می توانید سرعت ، جهت حرکت ، فاصله و زاویه اجسام ساکن یا ثابت را تعیین کنید. بنابراین با فناوری پیشرفته رادار ، می توان حضور را تشخیص داد ، موقعیت آنها را در یک محیط سه بعدی قرار داد و حرکت اشیا with را با الگوریتم های ردیابی ردیابی کرد.

چگونه می توان در یک صنعت همیشه در حال پیشرفت نوآور ماند؟

برای محصولات جدید ، ما به شدت بر روی موضوعات حل نشده بازار تمرکز می کنیم و برای رفع آنها تلاش می کنیم. هدف ما تهیه سریع نمونه های اولیه است تا بتوانیم در مراحل اولیه مشتریان خود را درگیر توسعه کنیم.

آینده رادارها را کجا می بینید؟

گسترش استفاده از فناوری MIMO و گشودن باندهای جدید با پهنای باند بیشتر ، امکان تفکیک رادار را افزایش داده و در نتیجه طیف های جدیدی از کاربرد و بازارهای فناوری رادار را باز می کند.

برنامه های ایمنی از ثبات فناوری رادار بهره مند می شوند و بنابراین شرایط سخت را می توان به سیستم های ایمنی مبتنی بر رادار مجهز کرد. در برنامه های دیگر ، مانند سیستم های هشدار یا رانندگی خودکار ، ترکیبی از فناوری هایی که به طور متقابل نقاط ضعف را جبران می کنند امیدوار کننده ترین است.

به دلیل صنعتی شدن ، سنسورهای رادار در حال ارزان شدن هستند و بنابراین توانایی بالایی برای رقابت با سایر فناوری ها مانند دوربین ها و لیزرها دارند.

ایمنی بیشتر با قابلیت تشخیص حرکت 2.0

راه حل های امنیتی ساده مانند ردیاب های حرکتی موثر هستند. آنها با سیگنالهای صوتی و صوتی مزاحمان را دور می کنند. اما در فضای باز ، عوامل تأثیرگذار زیادی وجود دارد که می تواند فناوری را به محدودیت های خود برساند. از هوا گرفته تا شرایط نوری ضعیف: سنسورها باید قابل اعتماد ، مقاوم و بدون محدودیت به طور موثر کار کنند.

بنابراین ، صنعت بطور فزاینده ای ، حتی برای تشخیص حرکت ساده ، به محصولات رادار متکی است. این فناوری صرف نظر از آب و هوا ، شرایط نوری یا دمای شدید کار می کند و افراد را با وجود لباس های عایق حرارتی یا استتار تشخیص می دهد.

InnoSenT نسل بعدی رادارهای تشخیص حرکت را توسعه داده است. IMD-2000 یک راه حل ارزان راداری است که ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد: همچنین اطلاعات فاصله را تعیین می کند. این امر محدود کردن دامنه و انطباق آن با موقعیت محلی را ممکن می سازد. می توان از شناسایی ناخواسته اتومبیل های عبوری در خیابان بعدی جلوگیری کرد.

برای کارآمدتر کردن رادار ، InnoSenT توابع فیلتر را ادغام می کند. برای مثال با تنظیم حساسیت می توان حرکات حیوانات کوچک را پوشاند. این سنسور همچنین از حرکت باد در بوته ها یا درختان چشم پوشی می کند. علاوه بر این ، رادار جهت حرکت و زمان ورود مورد انتظار را تعیین می کند.

در مقایسه با ردیاب های حرکتی معمولی ، IMD-2000 اطلاعات اضافی نظارت امنیتی را در اختیار کاربر قرار می دهد. به این ترتیب ، داده های تعیین شده برای انطباق بهینه تشخیص با وضعیت برنامه های فردی مورد استفاده قرار می گیرند. عملکردهای پیشرفته سنسور به طور قابل توجهی کارایی تشخیص حرکت را بهبود می بخشد.

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitybuyer.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *