اتصال امنیتی خاموش ، ارائه شده با طراحی


Hard Off Security یکی از آخرین شرکت هایی است که به ابتکار رسمی طراحی طراحی ارائه شده توسط Design پیوست.

Hard Off Security سازمانی بریتانیایی است که به دلیل نیاز به حل مشکلی که صدها هزار نفر از رانندگان بدون کلید / وسایل نقلیه مستعد “سرقت رله” را تحت تأثیر قرار می دهند ، ایجاد شده است. این وسایل نقلیه با اسکن برای آنها از فاصله بیش از 30 یارد حساس به شبیه سازی سیگنال کلیدی هستند. این کار معمولاً در خارج از خانه شما در شب ، توسط 2 سارق انجام می شود و به “هک رله” معروف است. آنها می توانند بدون نیاز به دسترسی فیزیکی به کلیدهای هوشمند اتومبیل ، در سکوت به ماشین شما دسترسی پیدا کنند و موتور را روشن کنند. در اینجا ، مجرمان از تجهیزات ویژه ای استفاده می کنند که توانایی دریافت سیگنال از اتومبیل به کلید هوشمند را دارد به طوری که برای اتومبیل وجود کلید وجود دارد. آسیب دیدگی وسایل نقلیه در طول شب بیشتر است ، به خصوص اگر در کوچه یا مستقیم روبروی خانه پارک شوند.

فیوز جعلی هوشمند Hard Off Security از این طریق Hard Off Security را از سرقت محافظت می کند.

هسته اصلی این محافظت محلول Hard-Off است. بدون سلول های فارادی ، قوطی های حلبی یا کیسه های فلزی یا سوئیچ های مایکروویو تصادفی ، این محلول متکی است متوقف کردن انتقال و دریافت سیگنال ، نه مسدود کردن آنها. Hard Off Fob Protector این کار را با کاهش قدرت در جاکلیدی با استفاده از یک سوئیچ برق ساده “تخریب پذیر” یا “Hard-Off” انجام می دهد.

فیوز سخت فوب

  • از وسایل نقلیه ورودی غیرفعال بدون کلید (PKE) در برابر سرقت رله محافظت می کند
  • هنگامی که ماشین شما محافظت می شود به آن ارزش می دهد
  • با پیچیدن دستگاه به دور باتری جاکلیدی ، نصب آن آسان است
  • با روشن و خاموش کردن جاکلیدی در صورت لزوم به صورت شهودی کار می کند
  • استفاده آسان و زندگی در آن آسان است ، زیرا عملکردهای بدون کلید بدون تغییر باقی می مانند
  • نیازی به انجام کار متفاوت نیست ، زیرا کاملاً خودکار عمل می کند
  • در انگلیس با بالاترین استانداردهای کیفیت طراحی و تولید شده است
  • ضمانت استرداد پول و ضمانت 2 ساله بین المللی و قابل انتقال

داگ اسکینز ، که توسط طراحی محافظت می شود ، گفت: “استقبال از Hard Off Security به عنوان اعضای جدید Secured by Design بسیار خوشحال کننده است. آنها اولین شرکتی هستند که با این نوع راه حل سرقت رله به Secure by Design پیوستند و من واقعاً مشتاقانه منتظر کار با آنها در سالهای آینده هستم. “

مارک چورچارد ، مدیرعامل Hard-Off Security Ltd. ، گفت: “هنگامی که اتومبیل دخترم در ساعت های اولیه از مسیر رانندگی وی سرقت شد ، من عصبانی و متعجب شدم که به راحتی می توان سرقت رله را انجام داد. چند روز بعد ، فهمیدم که راه حل در برخی از دستگاه های خاموش Fob است و Hard-Off متولد شد. آخرین دستگاه مورد تایید SBD نسل ششم است و ما به آن بسیار افتخار می کنیم. “

Secure by Design (SBD) متعلق به سرویس پلیس انگلیس با هدف خاص کاهش جرایم و کمک به مردم برای زندگی ایمن تر است.

SBD بیش از 20 سال پیش یک طرح تأیید اعتبار محصول ایجاد کرد ، یک مشخصات پلیس که یک استاندارد شناخته شده برای همه محصولات امنیتی فراهم می کند که می تواند جرم را بازدارنده و کاهش دهد. SBD برای اطمینان از به روز بودن و به روز بودن استانداردهای امنیتی برای همگام شدن با روند ظهور جرایم ، با تولیدکنندگان و نهادهای استاندارد سازی همکاری می کند.

در حال حاضر صدها شرکت تولید کننده هزاران محصول پیشگیری از جرم و جنایت در بیش از 30 رده جرم مختلف وجود دارد که به مشخصات پلیس دست یافته اند.

SBD تنها راه شرکت ها برای به رسمیت شناختن پلیس برای محصولات مرتبط با امنیت در انگلستان است.

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *