آیا به دنبال یک دوربین PoE هستید که نورافکن تشخیص حرکت / منطقه را تحریک کند ، آیا دوربین دیگری وجود دارد که بتواند در تنظیمات * سازنده * قرار گیرد؟ یعنی من هنوز م componentsلفه های دیگر سیستم را انتخاب نکرده ام ، بنابراین من می توانم گزینه های دیگری را انتخاب کنم. : cctv


سلام به همه

ممنون از جوابهای مفید دیروز سوال من در مورد هایک ویژن.

من به دنبال یک دوربین Power over Ethernet هستم که به راحتی از یک مارک تجاری با سطح مناسب قابل دسترسی باشد که باعث ایجاد یک پروژکتور متصل به حرکت ، یا PIR (می دانم غیر قابل اعتماد است) یا تشخیص تصویر / تشخیص مرز ( نام صحیح)

آیا یکی وجود دارد؟

من به غیر از موارد عمومی بدون نام در آمازون اقبال زیادی نداشته ام.

آیا من فکر می کنم که این وجود ندارد زیرا فعال کردن نور باعث می شود دوربین از حالت شب به روز تغییر کند و برخی از دید (دامنه + وضوح) از بین می رود؟

ناگفته نماند که به محض روشن شدن چراغ ، یک ثانیه اجتناب از لحظه انجام می شود و تاخیر در هنگام تغییر دوربین از IR به سنسور رنگ است؟

برای هر پیشنهادی باز باشید ، زیرا این سیستم برای یک سیستم جدید است و نیازی به ادغام با هر سیستم / سازنده فعلی نصب شده ندارد.

در حالت ایده آل ، مارک هایی که در اروپا یا حداقل در سراسر جهان برای کسب و کارها (نه لزوماً برای نصب کنندگان) به راحتی در دسترس هستند ، اما واقعاً برای هر گزینه ای آزاد هستند.

امیدوارم کسی بتواند کمک کند ، متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *