آکادمی دفتر داخلی را با آموزش های تخصصی حفظ می کند


آکادمی پیشگیری از جرائم پلیس در حال حاضر با وزارت کشور همکاری می کند و آموزش هایی را با محوریت پیشگیری از جرم و توسعه جرم ارائه می دهد.

رئیس آکادمی ، گای کولیر ، گفت: “ما فرصتی را برای کمک به کارکنان وزارت امور داخله درک دقیق تری از این کار مهم در نیروی پلیس می دانیم.

وزارت کشور برای محافظت از مردم و ایمنی مردم ضروری است و اخیراً دور دوم صندوق 20 میلیون پوندی خیابان امن تر برای کمیسرهای پلیس و جرم و مقامات محلی را برای سرمایه گذاری در اقدامات مختلف برای پیشگیری از جرم در مناطق دارای جرم و جنایت بالا آغاز کرده است. در انگلیس و ولز.

آکادمی پیشگیری از جرم پلیس بخشی از طرح های پیشگیری از جرم پلیس است ، یک سازمان غیرانتفاعی متعلق به پلیس که به نمایندگی از خدمات پلیس انگلستان فعالیت می کند و طیف وسیعی از اقدامات پیشگیری از جرم و جستجوی پلیس را ارائه می دهد.

آکادمی با شورای رsسای پلیس ملی و همچنین افسران ارشد پلیس ارتباط نزدیک کار دارد و تأمین کننده خدمات پلیس برای آموزش و توسعه پیشگیری از جرم است.

آکادمی نه تنها گزینه تحویل محلی را ارائه می دهد که به طور قابل توجهی هزینه ها را کاهش می دهد ، بلکه همچنین انعطاف پذیری را برای گنجاندن مطالب در توسعه مداوم حرفه ای (CPD) و انعکاس موضوعات محلی فراهم می کند.

این آکادمی همچنین مدارک مختلفی را به بخش خصوصی ارائه می دهد ، که از نزدیک با مقامات محلی و متخصصان مربوطه مانند معماران و طراحان همکاری می کند و طیف وسیعی از مدارک را برای یادگیری از راه دور و مجازی ارائه می دهد. آکادمی افتخار می کند که کیفیت مدارک در حد استاندارد است و هزینه های آن حداقل است.

برای مطلع شدن از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *